Kouzelná knihovnička (3)

Projekt usporadúva Abyss.

Keď som sa minule pozerala na dátum, v ktorom som uverejnila prvú kúzelnú knihovničku zistila som, že sa mi pomaly ale iste blížia dva roky od jej uverejnenia a tak som si povedala, že by možno nebolo od veci spraviť ďalší článoček a ukázať ako tá knižnica po dvoch rokoch vyzerá. :)

Po dvoch rokoch sa mi teda knižnica parádne zmenila, pretože mi pribudol jeden nový regál na knihy, ktorý som si konečne kúpila nejaké knihy ostali v jednej aj druhej poličke a ďalšie som dala nad písací stôl (lebo už nebolo kam :D)

Takže najprv prejdem k tomu spomínanému novému regálu, ktorý je samozrejme už aj hneď plný kníh. Síce ten bol plný kníh a ešte nebol ani poskladaný. 😀 Je v ňom taký miš maš kníh a ak by niekto chcel hľadať nejaký systém tak by ho asi hľadal márne lebo momentálne moje usporiadanie kníh žiaden nemá . 😀

No dobre možno trochu systému sa nahádza v tejto poličke, ktorá prevažne patrí vydavateľstvám Motýľ a Ikar ale aj to len preto, že to výškovo pekne vyzerá. 😀

Na druhej poličke je to už rôznorodejšie a je tu teda skôr nejaký mišung vydavateľstiev.

Ako tak teraz zisťujem tu sú v prevahe anjelske série. Len pár kúskov to kazí. 😀

Tu sa opäť vrátil môj systém chaos. 😀 Čiže na týchto poličkách sa nájde všeličo. 😀

Ďalšia časť mojej knižnice sa už nachádza v izbe a je v poličkách. Tú prvú vám radšej celú ani neukážem, pretože po tom, čo na nej bola kopa kníh vyzerá ako keby sa chcela zlomiť a spadnúť na hocikoho, kto si pod ňu sadne. 😀 Tak prejdem k jednotlivým častiam . 😀

(Konečne komplet Lovecraftove spisy. :P)

Áno zasa žiaden systém. Podaktorým možno budú stáť vlasy dupkom. 😀

Takže toľko ku knihám na prvej poličke v izbe. A teraz ďalšia, kde mi ostalo minimum kníh. 😀

Ani tu žiaden systém, no väčšina z nich je neprečítaných (ako vlastne väčšina tých, čo mi zostali v izbe) a ja som ich chcela mať skrátka poruke. :)

Na tejto poslednej poličke bol mix kníh prakticky od začiatku, pretože sem som dala všetko, čo sa mi na tie predchádzajúce nevošlo a už tam tie knihy zostali aj spolu s nejakými encyklopédiami. :)

Takže toľko k mojej knižnici po dvoch rokoch, ktorá si prešla mnohými zmenami nielen v usporiadaní kníh ale vlastne aj v jej zložení, pretože mnohé knihy samozrejme pribudli, mnohé som darovala, vymenila alebo predala, takže ktovie ako bude vyzerať nabudúce. :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *