Diamonds in rough|Pokračovanie príbehu sestier Diamondových už o dva mesiace

Meno Michelle Madow pre vás určite nie je neznámym pojmom a takisto nie je neznámym pojmom v amerických spisovateľských kruhoch. Na konte má úspešnú seriu The Transcend Time Saga, ktorá bola jej debutom. Teraz priniesla sériu z ineho súdka. Zmenila žáner a tak  na začiatku tohto roka uzrela svetlo sveta séria The Secret Diamond Sisters, ktorej prvá kniha The Secret Diamond Sisters vyšla 25. februára. Séria zachytáva príbeh troch sestier, ktoré začnú žiť so svojím dlho strateným otcom. Ale aj keď máte peniaze nie všetko je také ako sa zdá. Autorka nechcela nechať svojich fanúšikov dlho čakať a tak sa už v októbri a to konkrétne 28. októbra môžeme tešiť na pokračovanie tejto série, ktoré nesie názov Diamonds In Rough.

20821546All-access doesn’t mean no problems.
The three Diamond sisters survived the summer in style after coming to live with their long-lost billionaire father. But making a place for themselves at their exclusive new Las Vegas private school is throwing them any number of gold-plated curves. Savannah’s YouTube stardom turns into a Sweet Sixteen reality show extravaganza—with complimentary enemies on the side. Dangerous flirtations don’t keep Peyton from a gamble that will risk far more than she planned to bet. And when Courtney and the sisters’ archenemy, Madison, uncover two explosive secrets, it will rock even this town of glittering illusion—and turn their lives upside down all over again.
Sisterhood, first crushes, and scandalous secrets explode in book two of Michelle Madow’s riveting series, The Secret Diamond Sisters.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *