Knižné prírastky (16)

Pomaly sa nám končí posledný prázdninový mesiac (teda prázdninový ako pre koho). Ja som si ani poriadne neuvedomila, kedy tento mesiac stihol tak ubehnúť a už o týždeň sa nám pomaly ale iste končí. Aj tento mesiac sa mi nahromadilo zopár kníh a tak vám teraz ukážem o aké knihy ide.

Na knihu, ktorou svoje tohto mesačné knižné prírastky začnem som sa tešila od momentu, kedy som zistila, že vôbec vyjde. Tou knihou je Angelopolis pokračovanie Angelológie od Danielle Trussoniovej. Za možnosť prečítať si túto knihu v predstihu veľmi pekne ďakujem vydavateľstvu Ikar, ktoré mi poskytlo jej reading copy. Knihu som si skutočne užila a jediné, čo mi možno prekážalo bol počet strán. Prijala by som aj viac. :)

Ďalšou knihou, ktorá mi pribudla je najnovšia kniha od Naty Sabovej, ktorá nesie názov Hry o lásku. Knihu mám aj s venovaním a podpisom autorky, čomu sa neskutočne teším a veľmi pekne jej ďakujem. :) Svoj názor na ňu si nechám do recenzie, ktorú si budete isto môcť prečítať a isto to bude skoro, keďže ju mám práve rozčítanú.

Nasledujúce dve knihy som si kúpila v akcii za naozaj skvelé ceny. Prvou je Maximum Ride: Anjelský experiment od Jamesa Pattersona, ktorú som kúpila v kníhkupectve Panta Rhei v Bratislave za rovné dve eurá. Tej cene sa nedalo odolať a tak som si ju hneď niesla k pokladni. Knihu som si chcela prečítať dávnejšie a toto bola skrátka šanca, aby sa tak stalo. :) Druhou knihou je Priechod od Justina Cronina, ktorý som si kúpila iba dnes v Trnave v kníhkupectve Knihy pre každého za necelých šesť eur, čo je z pôvodnej ceny pekná zľava a keďže mám doma pokračovanie tejto knihy povedala som si, že by nebolo od veci zadovážiť si ju takže teraz už len aby sa dostala do poradia na čítanie. :)

Poslednou knihou tohto mesiaca je Divočina od Cheryl Strayedovej, ktorú som dostala od Sue. Na knihu som síce čítala samé skôr negatívne ohlasy no prečo si nespraviť názor sama no nie? Tak uvidím ako sa bude páčiť alebo nepáčiť mne.

Pre tento mesiac je to z mojich prírastkov všetko. A čo pribudlo v knižniciach vám? :)

6 názorov na “Knižné prírastky (16)

  1. Mimi Autor

   Vďaka :) Hej hej tak to je on. 😀 No ja som ho dávnejšie mala rozčítaný ale odložila som ho no rada by som tej knihe dala šancu tak uvidím. :)

 1. Sue

  krásne prírastky :)))) som zvedavá čo povieš na priechod lebo ja osobne som tú knihu zrala so všetkým čo k tomu patrí, dokial sa ja dostanem k angelopolisu, tak to prejde vela vela vela dní 😀 😀 😀 a aj na tvoj názor na divočinu som zvedavá, mňa neohúrila, hoci som si myslela, ze sa mi bude páčit, bohuzial no :) a kniha od natky -happy dance- ja sa na to venovanie musím stále pozerat 😀

  1. Mimi Autor

   Diki. :) Heh no čo na Priechod poviem som zvedavá aj ja sama. 😀 Najskôr pekne prečítaj Angelológiu som zvedavá čo na ňu povieš. :)

  1. Mimi Autor

   No však aj mne a neskutočne sa z nej vytešujem. :) Tak ja nejaké miesto mám stále mám voľnú policu pre prípad potreby. 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *