On my wishlist (23)

V tomto meme ,ktoré usporadúva Book Chick City. Vašou úlohou je priblížiť knihu prípadne knihy, ktoré by ste si chceli kúpiť.
Danielle Trussoni – Angelopolis
 

Tak na správy o vydaní tejto knihy čakám odkedy som dočítala Angelológiu a ostala s otvorenými ústami čumieť, či ten koniec knihy autorka myslí vážne. No vtedy som si myslela, že Angelológia nieje prvou časťou série ale iba samostatnou knihou avšak, keď som vypátrala, že je to séria nevedela som sa dočkať tejto knihy, o ktorej som nedávno našla pre moju osobu veľmi potešujúce správy. Vydajú ju už na budúci rok v marci! Teraz len dúfať, že bude niekedy aj preložená.

 

6 názorov na “On my wishlist (23)

 1. Sue

  tá obálka je skvostná :) len keby sa dostanem k prvemu dielu :) mi tu tak pekne zapadá prachom 😀 trebalo by ho oprášit :)

  och a tá kombinácia farieb :) krása :)

 2. Simone

  Ja som sa pokúsala prečítať Angelológiu a ďakujem pekne, viac už od nej nič čítať nebudem. Absolútne ma to nezaujalo. Napriek tomu sa mi veľmi páči tá obálka. 😀

 3. Neliss

  Obálka je super.:) Angelológiu som čítala, ale už si ju veľmi nepamätám (len podobný dojme z konca) a nechytila ma natoľko, aby som čítala pokračovanie… No zaujímavá správa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *